Translate

درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
معرفی شرکت

افتتاح شرکت

شركت مهندسین مشاور صنعتی رعدان در شهريور 1364 با هدف ارائه خدمات مهندسي مشاوره اي و اجرايي به صنايع و طرحهاي عمراني كشور ايجاد گرديد. از ابتداي سال 1373 با تغييراتي در اساسنامه شركت ميتواند در زمينه طراحي مهندسي و طراحي و مونتاژ (با مجوز وزارت صنايع) و كارهاي اجرايي با روش طرح و ساخت، علاوه بر خدمات متعارف مهندسين مشاور فعاليت نمايد.
مهندسین مشاور صنعتی رعدان بادر اختيار گرفتن دانش فني روز دنيا و تکيه بر فناوري هاي نوين مهندسي در زمينه طراحي ، نظارت و اجرای انواع پروژه های مهندسی فعالیت مینماید و در دو دهه اول فعالیت خود با طراحی و نظارت و مشاوره واحدهای تولید سیمان به شهرت رسید.  ارائه خدمات فني جامع در قالب يک مجموعه واحد از عمده عوامل موفقيت پروژه های رعدان بوده است.
انجام و تحويل بيش از صد پروژه از بدو تاسيس شرکت تاکنون و رضايت مندي کارفرمايان از مجموعه خدمات فني شرکت موجب گرديده شرکت رعدان به عنوان يکي از مطرح ترين شرکت ها در عرصه خدمات مهندسی مشاوره در کشور شناخته شود.

خدمات مهندسی

شرکت مهندسین مشاور صنعتی رعدان با احراز صلاحیت از سازمان برنامه و بودجه کشور در رشته های زیر خدمات مهندسی و مشاوره ارائه میدهد :
  • رشته صنایع کانی های غیرفلزی
  • رشته صنایع سلولوزی،شیمیایی،تبدیلی و تکمیلی کشاورزی ،نساجی و پلیمری
  • واحدهای پالایشگاه نفت و گاز و صنایع پتروشیمی
ارائه خدمات صحیح و جامع به کارفرمایان اولویت مدیران شرکت رعدان میباشد و برای تحقق این امر، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001-2015 در شرکت مستقر گردیده و در بین کارکنان و کارشناسان از طریق آموزش نهادینه گردیده است .دانش علمی و فنی در کنار تجربه ی اجرایی، مدیریتی و قراردادی، تیم فنی مهندسی “شرکت مهندسین مشاور رعدان” را به گروهی قابل اعتماد، جهت واگذاری کلیه مراحل خدمات مهندسی مشاوره تبدیل و همچنین رضایت مندی کارفرمایان و تعامل با شرکت های بین المللی مطرح، انجام موفقیت آمیز پروژه های متنوع را تضمین نموده است.

چشم انداز شرکت

شركت رعدان همواره در تلاش است با تنوع بخشیدن به فعالیت های خود و همچنین ارتقا و توسعه خدمات مهندسی با اتکا به دانش و تجربه مدیران و کارکنان در سطوح بین المللی فعالیت گسترده تری داشته باشد و هدف این مجموعه انجام به موقع تعهدات و افزایش بیش از پیش رضایت کارفرمایان است .
فهرست